фара
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 48 В, 9 В, 12 В, 30 В, 24 В, 56 В, 65 В, 80 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 4300K |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Промінь | Направленный |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом , З денними ходовими вогнями, З денними ходовими вогнями (LED), З габаритним світлом |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴





