
Світлодіодні лампи LED H15 9-16 V 60 W 5500 K CANBUS РАТДІАТОР З ВЕНТИЛЯТОРОМ (ДИОД 3570)
1 450 ₴/пара
- В наявності
- Код: H15
Світлодіодні лампи H15 - це потужні лампи нового покоління, що ідеально підходять для заміни застарілих галогенових ламп.
Ці лампи обладнані передовою системою охолодження. Вона включає в себе три мідні трубки для ефективного відведення тепла від світлодіодних компонентів, металевий радіатор із інноваційною конструкцією та адаптивну систему активного охолодження.
Вони можуть працювати в широкому температурному діапазоні, забезпечуючи стабільне і надійне освітлення.
Підходять для встановлення на легкові та вантажні автомобілі.
Технічні характеристики:
Потужність: 60 Вт пара;
Світловий потік: 60000 Лм;
Колірна температура: 6000 К;
Захист: IP65
Робоча напруга: 9-18 В;
Матеріал корпусу: авіаційний алюміній;
Мікросхема: 3570;
Термін служби: 30000 годин.
Canbus (для автомобілів з контролем цілісності ламп). Для авто із затримкою необхідний додатковий блок.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Напруга живлення | 32 В, 24 В, 18 В, 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Задні протитуманні вогні, Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 450 ₴/пара


