Світлодіодна фара E3 забезпечує відмінне освітлення та підходить для будь-якого транспорту – від легкових авто до позашляховиків. Завдяки правильній світло-тіньовій межі не засліплює інших водіїв.
Використання преміальних світлодіодів, вакуумно-металізованих відбивачів, ефективного охолодження та якісних компонентів гарантує високу продуктивність і довговічність. Корпус з алюмінію та полікарбонатне скло забезпечують надійність навіть у складних умовах.
Характеристики:
Тип світлодіода: CREE XML
Кількість елементів: 9
Потужність: 60 Вт
Напруга: 9-32 В
Водонепроникність: IP68
Колірна температура: 6000К
Матеріал корпусу: авіаційний алюміній (порошкове червоне покриття)
Матеріал скла: полікарбонат
Кронштейн: неіржавка сталь (порошкове червоне покриття)
Ресурс: 30 000 рік
Розмір: 864x80x75 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarLight |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 9 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ширина | 864 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 75 мм |
- Ціна: 3 950 ₴








