Нові фари
Відео огляд
Дальний-ближний свет
Колірна температура: 6000 К білий
Об'єктив: УФ-захисний скляний об'єктив HD
Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній 6063
Вхідна напруга: 9-32 В постійного струму
Потужність: Дальнє світло 32 Вт, ближнє світло 42 Вт
Люмен: 10000 лм
Рівень водонепроникності: IP67
Застосування для:
Toyota COROLLA CROSS
Toyota PRIUS 2017-ON
Toyota YARIS 2020-ON
Toyota ALTIS 2020-ON
Toyota CAMRY 2021
Toyota HILUX REVO 2020-ON
Toyota VIOS 2021
Toyota C-HR 2020-ON
Toyota PREVIA
Toyota Sienta 2020-ON
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | Toyota |
| Код запчастини | NISSAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴/пара








