Нові туманки, продаж парою
Відео огляд
https://youtu.be/DnPyhhSWI00?feature=shared
Ціна за пару 1400 грн
Нові птф туманки штатні до Chevrolet Lacetti
Туманки повністю з металевого корпусу з кріпленням.
Мають регулювання нахилу
4 лінзи на потужні діоди типу CREE забезпечують правильний та чіткий світловий кордон що не сліпить зустрічний транспорт
Мають захист від вологи
Працють в широкому діапазоні 12-24В
Потужні фари на 40w
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип | Протитуманні фари |
| Виробник | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 40 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/пара





