
Комплект протитуманних фар LED DAF • XF105 • CF65 • CF75 • CF85 • LF45 • LF55 ближнє світло птф
2 100 ₴/пара
- В наявності
- Код: GZD-400-01
Ближнє світло з чіткою СТГ і потужним світловим потоком 6000 Lm. Колірна температура 5500K (нейтрально-біле світло), потужність 80W/пара. Завдяки опуклій лінзі правильної форми формується рівномірний і насичений пучок світла, який ефективно освітлює дорогу та не сліпить зустрічний транспорт.
Лінза виготовлена з композитного матеріалу (полікарбонат із кварцовим напиленням) — стійка до блякнення й помутніння, міцніше за скло й менш крихка.
Корпус виготовлений з авіаційного алюмінію 6063, що забезпечує чудове тепловідведення й довговічність.
Є регулювання нахилу для точного настроювання світлового пучка.
⸻
Підходить для автомобілів:
DAF
• XF105
• CF65
• CF75
• CF85
• LF45
• LF55
⸻
Переваги
LED протитуманні фари для вантажівок DAF — це сучасне рішення, що забезпечує чудову видимість за будь-якої погоди. Вони довговічніші й ефективніші за галогенові ПТФ, стійкі до перегрівання та механічних навантажень. Оптимальний вибір для професійної експлуатації на дальні відстані.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF, XF105, 65CF, 75CF, 85CF, CF, LF, LF45, LF55 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | AllLight |
| Тип запчастини | Аналог |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 105 мм |
| Сторона установки | Лівий/правий |
- Ціна: 2 100 ₴/пара





