Топ

Комплект LED ламп H4 з лінзою 9-32V діод 3570 (50mk) Korea, 6000K радіатор із вентилятором
1 300 ₴/пара
- В наявності
- Код: T9 H4
+380 (96) 096-94-68
Контактна особаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні лінзи Bi-LED EA Light X T9 H4 Mini Lens 1.4" 5700k 11000lm 80w/SET/SET 9-32v
Лінзоване ближнє та дальнє світло без розбирання фар. Просте встановлення та заміна, зручне регулювання.
Світлодіодні лінзи Bi-LED EA Light X H4 Y9 Mini застосовуються для заміни галогенових ламп у рефлекторних фарах. Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Формують хороший світлотіньовий кордон з чітким фокусом для ближнього світла, і не сліплять зустрічний транспорт.
Конструктивно лінза має два незалежні відбивачі, тому функцію перемикання ближнє-дальне світло працює незалежно від штатного відбивача фари. Габаритні розміри: діаметр лінзи 1.4 дюйма (35мм), в невеликому розмірі, лінзу можна встановлювати у фару з досить обмеженим простором. Система охолодження активна, представлена алюмінієвим радіатором та кулером, це допомагає інтенсивніше відводити тепло від діодів.
Характеристики:
Потужність: 80Вт/SET/SET;
Цоколь: H4;
Робоча напруга: 9-32В;
Колірна температура: 5700K;
Клас вологозахисту IP65;
Матеріал: Авіаційний алюміній;
Термін служби: 30000 годин;
Фара головного світла.
Ціна вказана 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
| Виробник | Korea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴/пара










