Світлодіодна балка з робочим діапазоном напруги від 10 до 30 Вольтів. Колірна температура 6000 K. Комплектується монтажним кріпленням із неіржавкої сталі. Розміри: 335x82х85 Світлодіодна дворядна балка A-72W 24 світлодіоди CREE комбіноване світло (COMBO) стане гарним доповненням до штатного світла Вашого автомобіля й допоможе їздити з комфортом у темну пору доби. Корпус балки виготовлений із литого алюмінію, завдяки чому фара робочого світла має порівняно невелику вагу. Світлодіодна фара робочого світла A-72W 24 світлодіоди CREE комбіноване світло (COMBO) поєднує в собі переваги світлових пучків SPOT і FLOOD. Частина світлодіодів має кут променя приблизно 30° і призначена для освітлення віддалених об'єктів (дальнє світло), а частина — приблизно 60° і призначена для освітлення великої площі безпосередньо поруч перед транспортним засобом (ближнє світло). У конструкції фари використані світлодіодні елементи американського бренда CREE, які вирізняються високою ефективністю й економічністю. Світлодіодна балка світить холодним білим світлом, що відповідає колірній температурі 6000K. Робочий діапазон напруги фари становить від 10 до 30 вольтів, що дає можливість під'єднання на автомобілі з напругою бортової мережі як 12, так і 24 Вольта. Високий рівень пило- та вологозахисту (IP67) збільшує термін експлуатації виробу Робоче світло (або Led Working Light) комплектується монтажним кріпленням із неіржавкої сталі з болтами, яке дає змогу регулювати кут нахилу фари та напрямок світлового променя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Виробник | AllLight |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 72 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Промінь | комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴






