- Тип: ближнього світла (панорамна)
- Чип: CREE 3Watt
- Кількість діодів: 40
- Потужність сумарна Вт: 120
- Світловий потік: 9000 lm
- Кут світіння: 190""
- Робоча напруга: 9-30V DC
- Колірна температура: 6000K
- Ступінь вологозахисту: IP 67
- Матеріал корпусу: Литий алюміній
- Розмір Д·Ш*В мм: 570/90/75 дуга"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Виробник | AllLight |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






