Особливості:
6000К білого кольору, водонепроникний дизайн IP 68.
Алюмінієвий корпус.
Унікальнийдизайн системи охолодження, покращенно теплозменшення та енергозбереження.
Міцне скло високої чіткості з полікарбонату, протизапотівання.
Герметичний силіконовий клей, ефективний водонепроникний і ударостійкий.
З'єднання: 2 дроти (чорний дріт: негативний електрод; червоний дріт: позитивний електрод).
Потужність: 51 Вт.
Напруга: DC 9V-36V (підходить 12V 24V).
Температура кольору: 6000K Pure White.
Тип проміня: Spot напрямів.
Кут променя: Точкова промінь (30 градусів).
Колір лінз: прозорий.
Захисту: IP 68.
Матеріал: лінза ПК, кронштейн з нержавіючої сталі.
Розміщення на автомобіль: передній, задній, лівий, правий.
Застосування:
Звичайні транспортні засоби: вантажівка, автобуси, позашляховики, сільськогосподарські машини, екскаватор, бульдозер, інженерні машини, валлер, ролики, навантажувачі, гірничодобувальні машини, кран, вилковий навантажувач тощо.
Спеціальний транспортний засіб: пляжна машина, пожежна машина, рятувальні машини, поліцейські ма комунікаційний транспорт, військові командні транс засоби, танки, броньовані транспортні засоби та інші.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Виробник | AllLight |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 51 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Промінь | Направленный |
- Ціна: 500 ₴






