LED лампи нового покоління, компактний та надійний варіант!
- Лампи за розміром практично ідентичні стандартним галогенним лампам. Стають в штатні місця без допрацювань.
- Охолодження виконано у вигляді мідної тепловідводної пластини між чіпами та алюмінієвого корпусу. Така комбінація дає надійне охолодження для ламп.
- Яскраве біле світло 6000К та потужністю 28ватт на пару.
- Ціна нижче галогенних ламп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 12 В, 18 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Передні протитуманні ліхтарі , Денні ходові вогні, Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 28 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴/пара





