Портативна зарядна станція MB500 (500W)
Характеристики:
• Модель: MB500;
• Ємність: 135000 mAh;
• Тип батареї: високоякісна літій-іонна 21700;
• Вхідне заряджання: DC 18V, 4A;
• Робоча температура: -20 ℃ - 60 ℃;
• Роз’єми:
- 2 USB 5V 2,1A
- 1 USB QC3.0 quick charge (5V/2.4A,9v/2.0A,12V/1.5A)
- 1 Type-C (5V/2.4A,9v/2.0A,12V/1.5A)
- 2 виходи 12V DC, 10A max
- вихід гніздо прикурювача 12V
- вхід DC для заряджання;
• Вихід інвертора чистої синусоїдальної хвилі: 1 вихід змінного струму 500W AC 220/110V;
• Спеціальна функція: підтримка зарядки від сонячних батарей 18V (сонячна панель в комплект не входить);
• Захист від короткого замикання під час зарядки, автоматичний захист від перерозряду, перевантаження по струму, перенапруги, захисту від перегріву тощо.
• Вбудований ліхтар;
• Комплектація: портативна електростанція, зарядний пристрій, інструкція.
• Розміри та вага пристрою: 302х110х160mm, 4,5 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 135000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB, USBx2, DC, Розетка AC 220В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду |
- Ціна: 11 880 ₴





