
Хомут черв'ячний неіржавка сталь 70×90 мм німецький тип Germany Type Квант
8,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 70×90
+380 (96) 096-94-68
Контактна особаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хомут із неіржавкої сталі марки 410 S, ширина стрічки 9 мм (Germany Type).Діаметр 3-1/2.
Виробник Квант
Максимальний діаметр обтискання (мм) 90
Матеріал хомута Неіржавка сталь
Мінімальний діаметр обтискання (мм) 70
Тип хомута черв'ячний
Паковання Поліетиленовий пакет 50 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квант |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 70 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 90 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розмір (") | 3 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,70 ₴


