Міні лінзи з потужністю 40 ватт на одну лампу. В сумі отримуємо майже 80 ватт потужного світла. Гарним світло тіньовим кордоном який не буде сліпити зустрічі авто.
Можна ставити як на вантажівки так і в легкові авто: 12-24 (9-32V) вольт.
Не треба розбирати фари для встановлення лінзи.
Дуже легкий монтаж та встановлення.
тип лампи H11, Н8, Н9
діод 3570 (50mk)
робоча напруга: 12-24V (9-32V)
Одна лампа: потужність 42W,
4000 Lm, 6000K, IP65
тип охолодження - радіатор + вентилятор
розміри: Діаметр лінзи 18мм, Діаметр радіатора 32мм, довжина моделі 90мм (радіатор 28мм)
корпус: авіаційний алюміній, робоча температура від -40 до +80
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Korea |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Цоколь | H11 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 9 В, 32 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 8000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







