Світлодіодні лінзи Bi-LED Light H4 Y9 (Y6) Mini використовуються для заміни галогенових ламп у рефлекторних фарах. Оптимальна потужність та яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Формують хороший світлотіньовий кордон з чітким фокусом для ближнього світла, і не сліплять зустрічний транспорт.
Габаритні розміри: діаметр лінзи 1.4 дюйма (35мм), діаметр радіатора 35мм, загальна довжина 120мм та посадкова довжина 75мм. При невеликому розмірі, лінзу можна встановлювати у фару з досить обмеженим простором. Система охолодження активна, представлена алюмінієвим радіатором та кулером, це допомагає інтенсивніше відводити тепло від діодів.
Характеристики:
Потужність: 80W/пара
Цоколь: H4;
Робоча напруга: 9-32V
Cила світлового потоку 8000Лм;
Колірна температура: 5500K;
Клас вологозахисту IP65;
Матеріал: Авіаційний алюміній;
Термін служби: 30000 годин;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Korea |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 9 В, 32 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 8000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴/пара












