Протитуманні світлодіодні LED фари відходять для установки в штатне місце на Ланос та Сенс
Фари мають чітку світлову межу яка не сліпить зустрічний транспорт
Єнергоефективніші аніж штатні галогенові лампи та обладають довгим строком служби
Мають 5 лінз с потужними чіпами типу Cree
Герметичність рівня IP 67
Матовий корпус має надійність та гарне охолодження для діодів
Кольорова температура 6000K
Противотуманные светодиодные LED фары отходят для установки в штатное место на Ланос и Сенс
Фары имеют четкую световую границу, которая не слепит встречный транспорт.
Энергоэффективнее, чем штатные галогеновые лампы и имеют долгий срок службы
Имеют 5 линз с мощными чипами типа Cree
Герметичность уровня IP 67
Матовый корпус обладает надежностью и хорошим охлаждением для диодов.
Цветовая температура 6000K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ЗАЗ, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Sens |
| Тип | Протитуманні фари |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/комплект




