Нові комплекти, гарантія
Відправляю всіма перевізниками, накладний платіж
Ціна за пару 1600 грн
Світлодіодні LED міні лінзи H11 H8 H9 універсальні, підходять як для легкових так і для вантажних автомобілів 12-24 вольти, для ближного/дального та протитуманних фар
Лампи мають лінзу правильної форми що дає чітку світлову межу, сама лінза зроблена зі скла - не вигорає з часом та не втрачає свої характеристики
Встановлений чіп нового покоління - світло яскраве. Охолодження оформлено у вигляді радіатора відводу тепла так активний куллер
Діапазон роботи 9-32V
Потужність 70W/пара
Колірна температура 6000К
Світловий потік 12000LM
Діапазон роботи від -40°С до +80°С
Виготовлені з авіаційного алюмінію
Компактні за розміром: довжина 9 см, від цоколя до краю лінзи 5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Korea |
| Потужність | 40 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Цвет светодиода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 6000 К |
| Максимальна робоча напруга | 30 В |
| Мінімальна робоча напруга | 10 В |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина: | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴/комплект






