Світлодіодна фара E3 забезпечує відмінне освітлення та підходить для будь-якого транспорту – від легкових авто до позашляховиків. Завдяки правильній світло-тіньовій межі не засліплює інших водіїв.
Використання преміальних світлодіодів, вакуумно-металізованих відбивачів, ефективного охолодження та якісних компонентів гарантує високу продуктивність і довговічність. Корпус з алюмінію та полікарбонатне скло забезпечують надійність навіть у складних умовах.
Характеристики:
Тип світлодіода: CREE XML
Кількість елементів: 9
Потужність: 60 Вт
Напруга: 9-32 В
Водонепроникність: IP68
Колірна температура: 6000К
Матеріал корпусу: авіаційний алюміній (порошкове червоне покриття)
Матеріал скла: полікарбонат
Кронштейн: неіржавка сталь (порошкове червоне покриття)
Ресурс: 30 000 год
Розмір: 540x80x75 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | StarLight |
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 24 В, 9 В, 12 В, 30 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество светодиодов | 9 шт |
| Степень защиты IP | 68 |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 90 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Ширина | 540 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 75 мм |
- Цена: 2 450 ₴









