Нові туманки, продаж парою
Відео огляд
https://youtu.be/DnPyhhSWI00?feature=shared
Ціна за пару 1400 грн
Нові птф туманки штатні до Chevrolet Lacetti
Туманки повністю з металевого корпусу з кріпленням.
Мають регулювання нахилу
4 лінзи на потужні діоди типу CREE забезпечують правильний та чіткий світловий кордон що не сліпить зустрічний транспорт
Мають захист від вологи
Працють в широкому діапазоні 12-24В
Потужні фари на 40w
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Тип | Противотуманные фары |
| Производитель | Chevrolet |
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Степень защиты IP | 67 |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5500K |
| Мощность | 40 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴/пара





