Топ

Комплект LED ламп H4 з лінзою 9-32V діод 3570 (50mk) Korea, 6000K радіатор із вентилятором
1 300 ₴/пара
- В наличии
- Код: T9 H4
+380 (96) 096-94-68
Контактна особавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодні лінзи Bi-LED T9 H4 Mini Lens 1.4" 5700k 11000lm 80w/SET/SET 9-32v
Лінзоване ближнє та дальнє світло без розбирання фар. Просте встановлення та заміна, зручне регулювання.
Світлодіодні лінзи Bi-LED H4 T9 Mini застосовуються для заміни галогенових ламп у рефлекторних фарах. Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Формують хороший світлотіньовий кордон з чітким фокусом для ближнього світла, і не сліплять зустрічний транспорт.
Конструктивно лінза має два незалежні відбивачі, тому функцію перемикання ближнє-дальне світло працює незалежно від штатного відбивача фари. Габаритні розміри: діаметр лінзи 1.4 дюйма (35мм), в невеликому розмірі, лінзу можна встановлювати у фару з досить обмеженим простором. Система охолодження активна, представлена алюмінієвим радіатором та кулером, це допомагає інтенсивніше відводити тепло від діодів.
Характеристики:
Потужність: 80Вт/SET/SET;
Цоколь: H4;
Робоча напруга: 9-32В;
Колірна температура: 5700K;
Клас вологозахисту IP65;
Матеріал: Авіаційний алюміній;
Термін служби: 30000 годин;
Фара головного світла.
Ціна вказана 2 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 80 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H4 |
| Производитель | Korea |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 міс |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴/пара










