Нові, яскраві та технологічні світлодіодні лампи для фар — найкраща альтернатива застарілим галогенним лампочкам.
100% оригінал!
Це яскраве джерело світла, яке підійде для ламп із ближнього та дальнім світлом в одному корпусі. Мінімальний розмір ламп робить їх універсальними та дає змогу розмістити в будь-яких фарах і дає змогу замінювати, не розбираючи фару. Лампа влаштована так, що кулер охолоджуючи світлодіоди, дме всередину фари теплий зду, що є велика перевага в зимовий період, фара трохи прогрівається й не намерзає лід і сніг.
Термін експлуатації не менш ніж > 50000 годин (ксенонової лампи приблизно 2500 годин, галогенної до 500 годин)
Не створює перешкод бортовій мережі автомобіля (на відміну від ксенонових ламп)
Універсальна напруга 9-32 В дає змогу використовувати лампи на будь-якому автомобілі!
Чітка світло-тенева межа (не сліпить на блиск).
Матеріал: авіаційний алюміній 6063
Охолодження: високошвидкісний "розумний" вентилятор (12000 об./хв.)
Потужність ламп: 60W (по 30 W кожна лампа)
Діапазон вхідної напруги: 9-32 В (одинаково підходить як для автомобілів 12 вольтів, так і для 24 вольти)
Термін служби: > 50000 годин
Ламп у комплекті: 2 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Функциональное назначение | Передние противотуманные фонари , Ближний свет, Дальний свет, Противотуманные фары |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 12 шт |
| Мощность | 60 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H4 |
| Производитель | Fighter |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 міс |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴/пара









