LED лампи нового покоління, компактний та надійний варіант!
- Лампи за розміром практично ідентичні стандартним галогенним лампам. Стають в штатні місця без допрацювань.
- Охолодження виконано у вигляді мідної тепловідводної пластини між чіпами та алюмінієвого корпусу. Така комбінація дає надійне охолодження для ламп.
- Яскраве біле світло 6000К та потужністю 28ватт на пару.
- Ціна нижче галогенних ламп.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | HB3 |
| Напряжение питания | 12 В, 18 В |
| Цветовая температура | 6500K |
| Функциональное назначение | Передние габаритные огни, Передние противотуманные фонари , Дневные ходовые огни, Ближний свет, Дальний свет, Противотуманные фары |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 28 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип лампы | HB3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 міс |
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴/пара





