Особливості:
6000К білого кольору, водонепроникний дизайн IP 68.
Алюмінієвий корпус.
Унікальнийдизайн системи охолодження, покращенно теплозменшення та енергозбереження.
Міцне скло високої чіткості з полікарбонату, протизапотівання.
Герметичний силіконовий клей, ефективний водонепроникний і ударостійкий.
З'єднання: 2 дроти (чорний дріт: негативний електрод; червоний дріт: позитивний електрод).
Потужність: 51 Вт.
Напруга: DC 9V-36V (підходить 12V 24V).
Температура кольору: 6000K Pure White.
Тип променя: Spot направлений.
Кут променя: Точкова промінь (30 градусів).
Колір лінз: прозорий.
Захисту: IP 68.
Матеріал: лінза ПК, кронштейн з нержавіючої сталі.
Розміщення на автомобіль: передній, задній, лівий, правий.
Застосування:
Звичайні транспортні засоби: вантажівка, автобуси, позашляховики, сільськогосподарські машини, екскаватор, бульдозер, інженерні машини, валлер, ролики, навантажувачі, гірничодобувальні машини, кран, вилковий навантажувач тощо.
Спеціальний транспортний засіб: пляжна машина, пожежна машина, рятувальні машини, поліцейські ма комунікаційний транспорт, військові командні транс засоби, танки, броньовані транспортні засоби та інші.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Дополнительные фары |
| Производитель | AllLight |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Степень защиты IP | 68 |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 51 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Луч | Направленный |
- Цена: 500 ₴






