Світлодіодні лампи R20 - це потужні лампи нового покоління, що ідеально підходять для заміни застарілих галогенових ламп.
Ці лампи обладнані передовою системою охолодження. Вона включає в себе три мідні трубки для ефективного відведення тепла від світлодіодних компонентів, металевий радіатор із інноваційною конструкцією та адаптивну систему активного охолодження.
Для зручності монтажу передбачений знімний цоколь.
Вони можуть працювати в широкому температурному діапазоні, забезпечуючи стабільне і надійне освітлення.
Підходять для встановлення на легкові та вантажні автомобілі.
Технічні характеристики:
Потужність: 100 Вт пара;
Світловий потік: 18000 Лм;
Колірна температура: 6000 К;
Захист: IP65
Робоча напруга: 12/24 В;
Матеріал корпусу: авіаційний алюміній;
Мікросхема: CREE;
Термін служби: 30000 годин.
Canbus (для автомобілів з контролем цілісності ламп). Для авто із затримкою необхідний додатковий блок.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Напряжение питания | 24 В, 32 В, 12 В, 18 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Задние противотуманные огни, Передние противотуманные фонари , Ближний свет, Дальний свет, Противотуманные фары |
| Световой поток | 18000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 100 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 міс |
- Цена: 1 700 ₴/пара






