Світлодіодні лампи S3 PRO - це компактні та яскраві Led лампи нового покоління!
Завдяки компактному розміру підійдуть практично у будь-яку фару, а система охолодження дозволила збільшити яскравість і потужність світлодіодних ламп, при цьому не зменшуючи термін служби.
Характеристики та опис:
- Тип лампи: H7;
- Комплектація: світлодіодні лампи (2 шт);
- Chip: 7035 CREE;
- Робоча напруга: 12V;
- Потужність: 50W/set;
- Світловий потік: 12000Lm/комплект;
- Охолодження: одна-дві мідні трубки для ефективного відведення тепла від світлодіодних елементів, радіатор з вентилятором, автоматичний контролер температури.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 12000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H7 |
| Производитель | PRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 300 ₴/пара






