Топ

Комплект LED ламп A82 H4 з лінзою 12-24V діод 3570 (50mk) Korea, 6000K радіатор із вентилятором
1 350 ₴/пара
- В наличии
- Код: A82 H4
+380 (96) 096-94-68
Контактна особавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодні лінзи Bi-LED EA Light X Y9 (А82) H4 Mini Lens 1.4" 5700k 11000lm 80w/SET/SET 12-24v
Лінзоване ближнє та дальнє світло без розбирання фар. Просте встановлення та заміна, зручне регулювання.
Світлодіодні лінзи Bi-LED EA Light X H4 Y9 Mini застосовуються для заміни галогенових ламп у рефлекторних фарах. Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Формують хороший світлотіньовий кордон з чітким фокусом для ближнього світла, і не сліплять зустрічний транспорт.
Конструктивно лінза має два незалежні відбивачі, тому функцію перемикання ближнє-дальне світло працює незалежно від штатного відбивача фари. Габаритні розміри: діаметр лінзи 1.4 дюйма (35мм), діаметр радіатора 35мм, загальна довжина 120мм та посадкова довжина 75мм. При невеликому розмірі, лінзу можна встановлювати у фару з досить обмеженим простором. Система охолодження активна, представлена алюмінієвим радіатором та кулером, це допомагає інтенсивніше відводити тепло від діодів.
Характеристики:
Потужність: 80Вт/SET/SET;
Цоколь: H4;
Робоча напруга: 12-24В;
Колірна температура: 5700K;
Клас вологозахисту IP65;
Матеріал: Авіаційний алюміній;
Термін служби: 30000 годин;
Фара головного світла.
Ціна вказана 2 шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korea |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Цоколь | H4 |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В, 9 В, 32 В, 16 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 80 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Световой поток | 8000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴/пара











