Нові комплекти, гарантія
Відправляю всіма перевізниками, накладний платіж
Ціна за пару 1600 грн
Світлодіодні LED міні лінзи H11 H8 H9 універсальні, підходять як для легкових так і для вантажних автомобілів 12-24 вольти, для ближного/дального та протитуманних фар
Лампи мають лінзу правильної форми що дає чітку світлову межу, сама лінза зроблена зі скла - не вигорає з часом та не втрачає свої характеристики
Встановлений чіп нового покоління - світло яскраве. Охолодження оформлено у вигляді радіатора відводу тепла так активний куллер
Діапазон роботи 9-32V
Потужність 70W/пара
Колірна температура 6000К
Світловий потік 12000LM
Діапазон роботи від -40°С до +80°С
Виготовлені з авіаційного алюмінію
Компактні за розміром: довжина 9 см, від цоколя до краю лінзи 5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Korea |
| Мощность | 40 Вт |
| Цвет свечения | Белый |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Количество светодиодов | 1 шт. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт. |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 30 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 10 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Количество в упаковке | 2 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 18 мм |
| Длина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴/комплект






