Топ

Спеціальна автомобільна лампа H7 Volkswagen Golf Passat Tiguan Touran EOS T-ROC Mercedes
1 750 ₴/пара
- В наявності
- Код: GT7
+380 (96) 096-94-68
Контактна особаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підходять на автомобілі:
Volkswagen:
PASSAT 2012-2018
Golf 2010-2017
T-ROC 2019-2020
Golf GTI 2010-2017
Golf R 2012-2017
GTI MK7 2012-2016
Tiguan 2012-2017
EOS 2012-2016
Touran 2011-2017
Mercedes-Benz:
Metris / Vito (W447) 2016+;
Sprinter (907 / 910) 2017+.
Лампа забезпечує функцію Canbus Plug-And-Play, які сумісні з електричною системою вашого автомобіля без жодного допрацювання. Потужність 120 Вт пара. З потужністю 120 Вт, ці фари забезпечують високий світловий потік та відмінну видимість у дорозі.
Параметри:
Джерело світла Тип: 3570 CSP Led
Температура кольору: 6000К Білий
Робоча пружна (V): DC 9V-16V
Люмен: 15000LM/шт., 30000LM/пара
Робоча температура -40°С +90°С
Водонепроникнення: IP68
Матеріал продукту: 6063 Авіаційний алюміній
Термін служби роботи: >50000 годин
Розташування встановлення: дальне світло/ближнє світло
Комплект: 2 світлодіодні лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Денні ходові вогні, Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Код запчастини | H7 |
| Виробник | ROC |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴/пара






