Топ

Спеціальна автомобільна лампа H7 Volkswagen Golf Passat Tiguan Touran EOS T-ROC Mercedes
1 750 ₴/пара
- В наличии
- Код: GT7
+380 (96) 096-94-68
Контактна особавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Підходять на автомобілі:
Volkswagen:
PASSAT 2012-2018
Golf 2010-2017
T-ROC 2019-2020
Golf GTI 2010-2017
Golf R 2012-2017
GTI MK7 2012-2016
Tiguan 2012-2017
EOS 2012-2016
Touran 2011-2017
Mercedes-Benz:
Metris / Vito (W447) 2016+;
Sprinter (907 / 910) 2017+.
Лампа забезпечує функцію Canbus Plug-And-Play, які сумісні з електричною системою вашого автомобіля без жодного допрацювання. Потужність 120 Вт пара. З потужністю 120 Вт, ці фари забезпечують високий світловий потік та відмінну видимість у дорозі.
Параметри:
Джерело світла Тип: 3570 CSP Led
Температура кольору: 6000К Білий
Робоча напруга (V): DC 9V-16V
Люмен: 15000LM/шт., 30000LM/пара
Робоча температура -40°С +90°С
Водонепроникнення: IP68
Матеріал продукту: 6063 Авіаційний алюміній
Термін служби роботи: >50000 годин
Розташування встановлення: дальне світло/ближнє світло
Комплект: 2 світлодіодні лампи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Передние габаритные огни, Дневные ходовые огни, Ближний свет, Дальний свет |
| Световой поток | 10000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 90 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Код запчасти | H7 |
| Производитель | ROC |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 міс |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴/пара






